Moji přátelé

Janička

14. listopadu 2008 v 20:01 | Claire
Jméno : Janikča (J4niCZka, Ema...x))

Bydliště: Opava

Věk: 13 let

Datum Narození:4.1.1995

Janička, tak jo je super kamarádka..Nikdy jsem si nemyslela, že to mezi náma bude takové jako dřív, ale jak vidím, tak sny se opravdu plní..x) Mám tě mooc ráda a musím číct žhe dneska v tom new yorkru a na té zastávce jsme měli faakt doost...x)

Dominika

4. října 2008 v 20:24 | Claire
Po těhle nádherných dnech s Domčou , dny, které byly plné smíchu, mám pocit, že se známe o moc lépe než v době, kdy k nám do třídy přestoupila z Bruntálského gymnázia. Právě se snažím vzpomenout, jaké to bylo, když jsme se pohádali na lyžáku. Bylo to tak hodně strašné. Pohádali jsme se tak moc, že jsme se ve škole nechali rozesadit a strašně dlouho jsme se spolu nebavily. Nevím co se stalo, ale začali jsme se spolu bavit. Mám tě moc ráda a nevím co by se stalo, kdyby jsme se zase pohádali. Možná už by jsme se neudobřily a kamarádky nebyly. Asi by mi to navždy zlomilo srdíčko. Jsi jedinečná osobnost, kterou nikdo nenahradí. S nikým takovým jsem nezažila tolik srandy, jako s tebou za tenhle týden. Nebudu tady psát, co se tento týden dělo. My dvě o tom víme svoje. A musím říct, že jsi měla dost. Mám tě opravdu ráda, ikdyž to takhle opravdu někdy nevypadá. Chovám se k tobě někdy jako obrovský sobec, ale víš, že to tak nemyslím... :)

Bety

29. září 2008 v 19:35 | Claire
Po těhle nádherných dnech s Bety mám pocit, že takové to mezi námi ještě nebylo. Mám pocit, že se známe o moc lépe než v prvním ročníků. Právě se snažím vzpomenout, jaké to bylo, když jsme se viděli první den v nové škole. Bylo to takové zajímavé. Nevím proč mě vždycky odsuzovaly a odsuzují lidé, kteří mě znají jenom tak. Nepozanli mě zevnitř, ale Bety ano. Nevím jak, ale strašně obrovskou rychlostí se dostala do mého srdíčka. Ale teď je v něm. Je vněm, je můj obrovský chlupatý plyšový medvídek. Bety je medvídek, který si nechá všechno co mu řeknete pro sebe, pomůže Vám. A vím, že mi vždycky dokáže pomoct, podá mi pomocnou ruku, a já ji chci říct, že když bude potřebovat pomoct, ráda ji podám pomocnou ruku a podpořím ji. Ale je s ní menší problém, ráda pomáhá ostaním, ale když na ní vidím, že potřebuje pomoc, odmítá ji. Každý den se strašně moc teším až se zase obejmeme. Mám to ráda, mám pocit bezpečí. Mám tě moc ráda jako nic jiného a nevím co by se stalo, kdyby naše přátelství stroskotalo na nějaké kravině. Může se to stát z sekundy na sekundu. Mám ráda tvoji nejlepší kámošku Kačenku a ráda bych byla taky tvojí nejlepší kamarádkou, ale vím že jsi říkala, že každá pro tebe jsme každá jiná, ale obě tě máme rády. Nemůžu to posoudit, jak tě má ráda Kačka, ale já tě mám ráda moc a ty jsi osobnost jako já, spíš každý je osobnost a bez tebe bych to nebyla já..
 
 

Reklama