Střípky mého života

The end??..

2. prosince 2008 v 8:24 | °Claire
.. Ne, ale dám si malou pauzu..!

Nechci končit s blogem, kvůli nějakým lidem, kterým se tady nelíbí.. Já na to teďka nemám ani náladu ani čas. Dávám si pauzu, protože nemám na blog moc času, nemám na blogování náladu a taky už se blíží Vánoce a po Vánocích už jsou jenom dva týdny a potom už se píší známky na vysvědčení.. Opravdu se teďka musím ve škole snažit..

Omlouvám se, možná že se tady někdy stavím a něco napíšu.. To někdy může být kdykoliv.. Dnes, zítra, za měsíc, za rok...
˚Claire

Dneska je první...

1. prosince 2008 v 12:20 | °Claire
...prosincový den a vůbec není podle mých představ..!

Dneska ráno mi ujel vlak a málem i autobus, protože jsem si blbě nastavila budík! První dvě hodiny jsme psali Olympiádu z Českého Jazyka a jako slohový úkol bylo téma: "O tom se nediskutuje!" Já jsem se prostě neudržela a celou tu slohovku jsem napsala o Dominice a pár slovy jsem se tam zmínila i o Pavlovi! A v hodině češtiny nám Janšta řekl, že on ty olympiády bude opravovat, je vlastně náš stínový třídní, takže ví o koho v té mojí slohovcve GO! A už taky ví kdo je to Pavel, protože ho viděl s Dominikou..! Jsem prostě úplně blbá..
°Claire

Ani jsem si neuvědomila, že...

30. listopadu 2008 v 20:08 | °Claire
...dneska je poslední listopadový den a taky poslední den v týdnu.!

Já jsem si to ani neuvědomila. Vlastně až teď, když jsem se podívala do kalendáře. A taky jsem dneska někde zaslechla, že je první adventní neděle.. Sakra, a já ještě nemám dárky..! Vánoce jsou za dveřma.. Ale co, s pondělkem příjde nový týden, nový měsíc, nové události.. Doufám, že tenhle měsíc nebude tak strašný jako listopad.. Sice jsem v listopadu měla narozky, ale připadá mi, jako by to bylo strašně dávno.. Je to vlastně skoro čtrnáct dní a mě to připadá jako věčnost.. Ty dva týdny od mých narozenin byly tak perné a děsné, že na ně budu ještě pěkně dlouho vzpomínat.. Přestávám to všechno řešit, úplně všechno..
°Claire

Včera to byl..

30. listopadu 2008 v 19:28 | °Claire
...v tom aquaparku nádherný odpočinek.!

Musím říct, že jsem úplně zapoměla na přítomnost. Bylo to skvělé, kolem sedmi je to asi nejlepší, bylo tam tak málo lidí..:) Užila jsem si to se vším všudy, úplně promrzlá z toho vystoupení venku do úplně horké whirpoolky.. Prostě Super.. Taťka říkal, že by jsme tam mohli chodit častěji..

Musím Vám říct, že mě strašně baví upravování fotek, obrázků a tak.. A tak vám chci říct, že tenhle obrázek co jsem dala ke článku, vypadal úplně jinak (byl barevný, a ty bublinky nebylo skoro vůbec vidět, ale hlavně byl o trošku šírší..x)).

Když dneska děda slavil ty narozky, přijel i bratránek a měl kocovinu ještě od pátku.. Prý mu nějak nesedl Fernet..x) Prostě jsem se musela smát a po obědě, se šel panáček vyspat do mojí postele..!
°Claire

Omlouvám se..

29. listopadu 2008 v 13:52 | °Claire
..za ty moje včerejší blbé kecy, které nikoho nezajímaly..!

Musela jsem jí to nějak říct, ale jinak to prostě nešlo! Vím, že Vás ty moje kecy vůbec nezejímaly.. Ale polepším se..:)
Dneska už se tady asi nedostanu, protože se teďka učím pač zítra můj děda slaví narozeniny, pak kolem půl čtvrté odjíždím na vystoupení z dolce a pak mi taťka slíbil, že večer zajdem do Aquaparku do Kravař, takže už se tady nestihnu dostat..:)
A zítra uvidím, mějte se..x)
°Claire

When you're gone..?

28. listopadu 2008 v 20:13 | °Claire
..I know that you never come back..

Tak a rozhodla jsem za tebe..! Prostě už se zpátky nevrátíš.. Ty Dominiko se prostě nevrátíš zpátky do našeho kamarádství, aspoň ne teď a ne do toho mého. Přátelství znamená více než kamarádství, ale mezi náma dvěma, to prostě přátelství nebylo.! A asi nikdy nebude, protože ti nevěřím...! Nebudu to tady rozebírat, ale něco by ti fakt prospělo a pár lidí to ví, nebudu je tady jmenovat, ale oni ví o koho jde.. Prostě GAME OVER.. Hra kterou jsi hrála skončila.. Hrála jsi ji s Pavlem, hrála si ji s Kubou, hrála si ji semnou.. Prostě teďka si najdi na hraní jiné hračky, jasný?? Tak to bude asi všechno..!
°Claire

Už to nedělám, dělat nebudu a...

27. listopadu 2008 v 18:14 | °Claire
..taky už to nechci dělat!

Diary.. Takhle jsem na začátku pojala svůj blog, ale asi po měsíci jsem přišla na to, že je to úplná kravina.. Samozdřejmě, že se po mě musela jedna osoba okamžitě opičit a udělat si blog jako deník. Sem tam tady napíšu článek co bylo ve škole a tak.. Nechci být jako ona a hned po tom, co se do ní začaly ostatní blogující, ale i NORMÁLNÍ, podotýkám normální lidé navážet (ne navážet, ale prostě říkat jí KRUTOU pravdu do očí), že píše úplně všechny podrobnosti na blog, vlastně úplně všechno, co kdy s kým bylo.. Já se jim ale ani nedivím, ale zvlášť se nedivím jednomu človíčkovi, se kterým to mělo co do činění.. Dneska jsem se přestala s touhle osobou bavit, protože se navážela nejenom do mě (což mi ani tak nevadilo), ale i do mých rodičů.. (vůbec je nezná a říká, že jsou úplně blbí..) Každému někdy vyklouzne nějaké hrubší slovíčko o svých rodičích, ale určitě by jste to asi neřekli o rodičích někoho jiného, o rodičích, které vlastně ani neznáte.. Ale co, prostě jenom kvůli toho, že se někomu občas nezalíbí můj článek nebo tak, si nebudu mazat celý blog, na kterém je sepsána moje minulost.. Není to den po dni, ale přece jenom je to něco, co jsem kdy prožila, něco, na co si ráda vzpomenu až budu starší.. Ale pokud mě ta záhadná osoba nahlásí adminovi za to, že jsem si zkopírovala něco z jejího blogu bez zdroje, i když to nikde nebudu zveřejňovat, má minulost zmizí jako mávnutím proutku.. Nemám v úvahu tenhle blog někdy mazat, kdykoliv budu chtít, můžu se sem vrátit a přečíst si svou minulost, ale tím nechci říct, že s blogařením končím nebo že tady teďka nějakou dobu nebudu...:) Tohle jsou jenom moje blbé žvásty, které možná někoho zaujmou..
°Claire

Together...

27. listopadu 2008 v 12:51 | °Claire
..I don't know..

Všichni tvrdí že ano, ale já vím, že NE! Prostě vím, že NE! Když už to jednou bylo řečeno, tak vím, že to bude zase řečeno znovu.. NE!
Vy asi nevíte o co tady jde, ale neřešte to.. Dala jsem tady písničku s názvem Together, však to taky vystihuje nadpis tohodle článku...

Love is a game, but The game is over!

Tenhle citát, spíš tyhle dvě věty, jsem nějak pochytila od Janičky..:)
Jo a pokud chcete vidět moji novou fotku, kterou včera v naší školní šatně vyfotila a potom doma upravila Bety, tak se koukněte pod perex, ale nezlekněte se prosím..x)
˚Claire


Nejsem Panna!

24. listopadu 2008 v 19:42 | °Claire

Neděste se tohoto nadpisu článku! Hned Vám to vysvětlím..! Dneska jsme s kámoškou jeli odpoledne z Opavy domů a povídali jsme si o jednom klukovi a ona říkala, že je stejné znamení jako její "kamarád" - PANNA! A já jsem řekla, že Kuba je taky ve znamení zvěrokruhu Panna, ale já ne..!(Jsem Štír!) A ona z toho hned udělala "Nejsem Pana".. Smáli jsme se celou cestu, prostě samé kecy.. Puberta s náma mlátí, fakt moc..!

K večeru mi psala Domča, že se rozešla s Pavlem. Já jsem to ale čekala, dneska to bylo prostě na Pavlovi vidět! Domča mi potom psala děsnou SMS, ale nechci ji tady uvádět.. Ale jestli si něco udělá, tak toho Pavla vlastnoručně zabiju!!!!
°Claire

...proč lidi dělají jen to, co oči vidí?..

23. listopadu 2008 v 20:14 | °Claire
..Proč lidi nedělají to, co kurva srdce cítí?

Tak na tenhle citát jsem narazila na blogu Infary.. Tohle ale není citát.. Jsou to jenom dvě blbé otázky..! Ale co, i blbé otázky můžou vyjadřovat spousty věcí..

Dneska jsem se skoro nezastavila.. Ráno jsem dělala snídani, potom jsem se učila.. Pak mě mamka poprosila, jestli bych jí pomohla s obědem.. Budiž.. Po obědě jsem se vrátila k té prezentaci na zítřek a dodělávala jsem ji.. Kolem půl třetí jsem si v televizi pustila první díl Harryho Pottera.. O každé reklamě jsem dělala něco do školy.. Potom jsem šla pustit pračku, pozbírat prádlo a taky pověsit prádlo.. Teďka ještě tu prezentačku vypaluju na CD. Je k tomu neskutečně mnoho textu.. Osm stránek o nějakých kopytnících.. Teďka jdu ještě psát dopis pro pana Kolovrata a jdu spát.. Mějte se..:-*
°Claire

Dnešek byl den, který...

22. listopadu 2008 v 20:23 | °Claire
...mě vrátil zpátky do dětství.!

Miluju zimu, sníh a to všechno kolem toho.. Dneska jsem se opravdu vrátila zpátky do dětství.. Chovala jsem se jako malé dítě, které je radostí bez sebe, když vidí sníh.. Lucinka se mě zeptala, jestli s ní půjdu ven sáňkovat na těch pár kapek sněhu, co tam napadla.. Já jsem bez váhání řekla ANO. Užila jsem si to, ikdyž ne se svými vrstevníky, ale pouze ze svou o sedm let mladší sestřičkou..:) Krásně se z toho sněhu dělali koule..:D Takže samozdřejmě, že to ségra trochu schytala, ale vrátila mi to..

Dětství je sen, který byl kdysi skutečností.

Skoro hodinu jsem strávila v horké vaně. Dneska mi to zvlášť prospělo.. Ta nadýchaná pěna, vůně medu, mě vrátila do dětství.! Pořád jsem se přehrabovala v té pěně a vzpomínala na všechno, co se kdy stalo.. A to ne jenom mezi mnou a Kubou, ale všechno co se kdy stalo, jestli to byly dobré nebo špatné vzpomínky, bylo mi to jedno.. Perfect Day, tak ten už jsem dlouho neměla.. Zrovna mi tady hraje písnička s tímhle názvem.. Už ani nevím kdy byl den, který neměl žádnou vadu na kráse, ale těch vad mám já sama dost..
°Claire

Zase, už zase...

22. listopadu 2008 v 13:25 | °Claire
...sněží..:)
Už zase..:) A teď to není jako včera, pár vloček, které okamžitě tály.. Je to obrovská chumelenice, skoro v ní není vidět ani na krok! Všechno je bílé, cesta, domky, auta.. Jsou to obrovské, ale opravdu obrovské vločky, které padají v obrovském množství.. K tomu ještě fouká vítr, který je rychle prohání po obloze..

Jdu si to užít! Jdu ven..,i když je tam zima, ale co, teď už je to opravdová zima se vším všudy.. Jdu do té chumelenice, mějte se..! Až se vrátím, tak se tady stavím..:)
°Claire

Chumelí a Chumelí

22. listopadu 2008 v 13:02 | °Claire

Chumelí se Chumelí..x) Normálně mi to trochu opravilo moji smutnou náladu.. Připomělo mi to Vánoce..:) Čas, kdy se všichni mají rádi, nikdo se nehádá, všude to krásně voní.. Už se neumím dočkat.. Začla chumelit asi před deseti minutama a venku už je bílo..:) Doufám že aspoň ta troška vydrží a já se půjdu trošku pokoulovat se ségrou.. Stačí trošku bílého prášku a vidíte jak to dokáže spravit náladu..:)

Ale pořád na něj musím myslet..:( Tím co jsem mu dneska řekla, jsem mu asi moc ublížila..:( Už je tady zase depka.. Celé odpoledne na něj myslím a ještě k tomu musím obskakovat mamku, protože má nemocenskou kvůli její ruce.. Pořád se ptá, co mi je, ale ona ani nevěděla, že jsem s někým chodila a tak jsem jí přece nemohla říct, že jsem se s někým rozešla:( Musela jsem to někomu říct a proto jsem to napsala tady na blog, ale je mezi Vámi pár lidí, kteří neradi čtou mé články, prý takové články zvládne psát každý.. Tak je prosím nečtěte, když se Vám nelíbí jak píši, nebo když se Vám je nechce číst.. Je to přece Vaše volba, nikdo Vás do toho nenutí..:(
°Claire

Zamilovat se je snadné, protože...

21. listopadu 2008 v 17:32 | °Claire
... o druhém nevíš nic. Zapomenout je náročné, protože o druhém víš vše.

Dneska jsme byli se školou na výchovném koncertu. Nějak jsem si ho neužila. Pořád jsem myslela úplně na něco jiného.. Na Kubu.. Dneska jsem se s ním rozešla.. Uvažovala jsem nad tím skoro týden, jestli ano, či ne.. Ale teď nevím, jestli moje volba byla správná.. Strašně se mi po něm stýská.. Dneska jsme se moc neviděli.. Ale důvodů, proč jsem se s ním rozešla, je víc.. Jedním je Eva, druhým Honza.. Strašně mi vadilo, jak mluvil o Evě, že se mu líbí a tak. Ale zase to je moje chyba, protože mi říkal, že je závislý na holkách a tím se to akorát potvrdilo.. Honza.. To je JENOM KAMARÁD, ale to Kuba asi nepochopil.. Nebudu to tady rozvádět, aspoň ne dnes, protože je to na dlouhé povídání..

Právě přemýšlím nad tím, jestli jsem neudělala chybu..! Jestli jsem to moc neuspěchala.. Jsem blbá a teď mi to prosím nevymlouvejte, protože je to pravda..

Chybami se člověk učí.!

Stačí malinká chybička a všechno je fuč..:( Možná, že tohle bude jenom pauza, ale jak si dneska řekl něco v tom smyslu "tohle ti nikdy neodpustím" nebo "na tohle nikdy nezapomenu",tak to asi pauza nebude, je to jenom blud, který se tvoří v mé hlavě...:(

Brečím, spíš plavu v slzách, k tomu jsem si pustila pomalé, krásné ploužáky.. Docela mě to uklidnujě, ale nutí mě to brečet čím dál víc.. Asi jsem nad tím přemýšlela tak dlouho, až jsem se rozhodla špatně.. Udělala jsem CHYBU, která už asi nejde napravit..:'(
°°Claire

Začínám se v tomhle světě pomalu ztrácet...

20. listopadu 2008 v 20:41 | °Claire
Nevím, teď mi čím dál tím víc připadá, že se v tomhle obrovském světě ztrácím..:( Ve škole začínám plavat.. Už mi vychází čtyři trojky. Musím si to přece ještě opravit..! Nehodlám na tom být tak špatně.. To jsem tak BLBÁ??
Pomalu začínám chápat, že nežiju, tak jak bych chtěla. Já si život představuju jako volnost a myslím, že by to měla být moje VOLBA! Chci být volná, poflakovat se jen tak po večerech s partou, která je stejně střelená a zasažená pubertou tak, jako já! To je moje přání. Když si to vezmete, tak je život o ničem! Půlku svého života strávíte sezením ve škole.. Vím, je strašně důležitá, ale někdy si prostě musím vyřešit nějaké osobní problémy, ale rodiče si to prostě NEUVĚDOMÍ! Je zajímá jenom blbá škola a známky..! Ale prostě se někdy nezadaří, ale rodiče to prostě nepochopí! Asi nikdy nechodily do školy, že? Takhle žít nechci! Dneska nám pan Kavecký vyprávěl, jaké to bylo, když chodil do školy on. Radši bych chtěla žít v té době. Všechno bylo takové jiné. Vyprávěl, jak všichni odpoledne chodili na hřiště, o víkendech se s kamarádama setkávali (ne jenom o víkendech), hrály hry, taky si povídali. Ale teď už to takhle není , všichni jdou po škole domů, pustí si počítač, zapnou ICQ a to je všechno. Někdy vyrazí ven s kamarádama, ale asi to není každé odpoledne.. Ale bojím se, že realita je ukrutně jiná a budu muset žít podle pravidel!

Tenhle svět je k ničemu..!

Každý člověk by si měl uvědomit, že má jeden obrovský dar > žít! To je opravdu obrovský dar. Pokud si ho nebude vážit, může ho rychle, ale hodně rychle ztratit.. Některých lidí, by opravdu byla škoda..x(

°Claire

Na blogu mě nejvíce...

20. listopadu 2008 v 19:00 | °Claire
...štvou ty blbé reklamy..
Je jich všude PLNO a akorát je jimi blog celý zpomalený a vypadá to děsně.. Nechápu proč to sem dávají..:( Je to stejně k ničemu...

Co si o tom myslíte vy??
Máte na to stejný názor jako já??

Mě to fakt štve, ty reklamy se ani nedají přizpůsobit šířce stránky a vypadá to strašně.. Ale nejhorší jsou ty animované reklamy...x(
Omg.. Musí to ty reklamy tak kazit??

°Claire

Informatika..xD

20. listopadu 2008 v 14:30 | Claire
Jenom na skok..x)
Jsem tady jenom na skok v hodině Informatiky.. Už se blíží zvonění a my si můžem dělat do chcem..:) Tak si říkám, že bych mohla něco napsat..Ale nenám žádný nápad..:D Tákže asi nic nebude...:) Jak se máte?? Já skvěle, až na pár drobností...x) Ale co, a s tím tahákem jsem fakt musela..Ale učitel skoro celou dobu písemky čučel na mě, takže nic.. Ale plno věcí jsem věděla...xD

Nestíhám..:)

19. listopadu 2008 v 20:58 | Claire
Nestíhám...nestíhám nic..xD Teďka nějak není čas na blog, protože se ve škole píšou samé písemky, ještě k tomu mám stále zaracha, ale nevím, taťka asi na to zapoměl.. Ale co, bez počítače se dá taky žít...:) Ale opravdu to teďka nějak nestíhám, po pravdě, zítra píšem velkou písemku ze zemáku a moc to neumím.. napsala jsem si tahák...xD

Mějte se..xD

Díky..x)

18. listopadu 2008 v 8:10 | Claire
Strašně mooc Vám všem děkuju za přáníčka...x) Jste hodní, mooc...x))
Ti co mi přáli na blogu:
°Claire

Konečně klid..xD

16. listopadu 2008 v 21:00 | Claire
Dneska jsem slavila svoje narozky s půlkou své rodiny..:) Od rána jsem se nezastavila, Klárko sem, klárko tam. Pořád jsem něco musela dělat.. Když už konečně přijeli, poblahopřáli, dali dárky (o těch až někdy jindy) a konečně jsem si mohla sednou..:) Představa, že to stejné bude zítra a ještě s tím, že oběd budu vařit já, mě děsí...x) Z toho vyplívá, že zítra se tady asi opravdu nedostanu a stejně mám přece zaracha, ale nikomu nevadí, že jsem na počítači...xD Se mějte..

Oslava byla sice dneska, bude i zítra, ale oficiálně mám narozeniny zítra...x) Se těším..xD
 
 

Reklama